РусскийУкраїнська

ПРО КОМПАНІЮ

Шановні Клієнти, ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"  пропонує Вам товари знаменитих торговельних марок, відомих як в Україні так і за кордоном:

Металлочерепица Водосточные системы Мансардные окна

Основними видами діяльності нашої компанії є:

  • Пристрій покрівель всіх видів
  • Пристрій мансардних поверхів
  • Монтаж водостоків
  • Декоративна обробка фасадів
  • Монтаж металоконструкцій
  • Внутрішнє оздоблення приміщень
  • Будівництво "під ключ" малоповерхових будинків

Устройство кровель монтаж металлоконструкций Устройство мансардных этажей

Оптовим і постійним клієнтам пропонуються гнучка система  знижок!


Покрівля

Кожна людина хоче щоб в її будинку було завжди сухо і тепло. І в цьому немаловажну роль може зіграти дах. Якщо покрівельні роботи виконані з дотриманням усіх норм і правил монтажу, а безпосередньо покрівля з найякісніших матеріалів, то такому будинку не загрожує ні дощ, ні вітер, ні будь-які інші атмосферні явища.

Ремонт покрівлі, покрівельні роботи.

Та й ремонт покрівлі в даному випадку може знадобитися лише через пару, а може і більше десятків років.
Як відомо дах будинку, а зокрема її конструкція, може бути найрізноманітнішою: односхила, двосхила, шатрова, мансардна, многощіпцова і т.д. Тому покрівельні роботи завжди проводяться з урахуванням усіх наявних особливостей даху і в суворій відповідності з розробленим проектом.
Також не слід забувати що дах не тільки є надійним захистом будинку від впливів навколишнього середовища, а й прямо впливає на його структуру в цілому. Погодьтеся, як би красиво не були облицьовані стіни, але якщо верх будівлі увінчує стара пошарпана роками покрівля, то ніякого виду будівля мати не буде. Тому якщо оновлюється фасад будівлі, то практично завжди необхідний і ремонт покрівлі, за винятком дахів покритих сучасними матеріалами.

Профнастил

Профнастил - це один з найбільш універсальних матеріалів. Виготовляється він зі сталі, яка має товщину в межах 0,45-2мм. Тонкі листи йдуть на виготовлення покрівлі для будинків. Профнастил з більш товстих листів (він же профлист), може використовуватися для будівництва, наприклад огорожі. Питома вага його відносно невелика, що дозволяє легко транспортувати цей матеріал, а також забезпечує нескладний монтаж на місці. Тим не менш якщо у Вас немає досвіду роботи з профнастилом, краще довірити цю справу фахівцям якої-небудь фірми. Вони навчені і зроблять все так як потрібно.

Водостічні системи

Спочатку водостічні системи служили для захисту фундаменту, стін, вікон від потрапляння дощової води і снігу в осінньо-весняний період. Це забезпечувало велику довговічність споруд, оснащених водостоком, перед будівлями обладнаних простим дахом.
Але в наш час водостік став предметом пильної уваги дизайнерів. Водостічні системи при грамотному виборі матеріалів, кольорів і форм, здатні додати вашому житлу особливий, ні з чим не порівняний вид. Завдяки такому незначному (і недорогому) рішенню у Вас з'являється чудовий шанс яскраво виділити своє житло із загального ряду сірих будівель.

Утеплювач

Як відомо, для комфортного самопочуття, температура в приміщенні повинна перебувати в районі 20C-25С. На жаль, у Росії немає районів, де цілий рік тримається така температура. Тому доводиться використовувати утеплювач, щоб додати своєму житлу необхідну теплоізоляцію і зберегти наявне тепло.
Утеплювач - важливий будівельний матеріал. Неприпустима покупка матеріалів на ринку або жадібність. Навряд чи економія кількох карбованців на утеплювачі окупить збільшені витрати на оплату дров чи електрики. Тому, уважно зважте всі «за» і «проти». Маленька економія цілком може створити великі проблеми в майбутньому.

Черепиця

Всі звикли бачити дачні будиночки вкриті шифером. Причому звикли настільки, що навіть не замислюються про можливу альтернативу. Одним з таких альтернативних варіантів є черепиця. Цей покрівельний матеріал виготовляється безліччю фірм, кожна з яких прагне щоб її черепиця мала неповторну форму, приємне колірне рішення. Це дозволяє зробити будинок яскравим і неповторним. Крім того, черепиця це міцний матеріал з відпрацьованою технологією виробництва. Тому черепичний дах буде триматися не менше (а то й більше) ніж шиферна покрівля.

Дах

На сьогоднішній день будівельний ринок просто переповнений матеріалами для покрівлі, виготовленими на основі використання передових технологій. Серед них є багато нових, що володіють чудовими захисними якостями, наприклад різні види черепиці, профнастил, єврошифер і інші. Дах, виконаний з цих матеріалів, може простояти десятиліттями не втрачаючи своїх експлуатаційних якостей і зовнішнього вигляду, при цьому не вимагаючи частого ремонту покрівлі.
Є ще один чинник безпосередньо впливаючий на якість покрівлі, так званий людський. Дуже важливо, щоб покрівельні роботи, виконувались людьми не тільки підготовленими теоретично, але і маючи певний досвід у цьому напрямку. Бо часом непрофесійно покладений ізоляційний шар, неналежним чином змонтована кроквяна система або неправильно підібраний покрівельний матеріал, може зробити проживання в такому будинку просто дискомфортним. Тому якщо необхідно виконати пристрій або ремонт покрівлі, то краще всього звернутися до фахівців. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що ніякої злива чи різко посилився вітер не зможуть негативно позначитися не тільки на даху, але і на будівлі в цілому.

Copyright © Всеукраїнська Будівельна Компанія 2006.